Dotazy a připomínky

10 nových komentářů v sekci “Dotazy a připomínky

 1. Dobrý den,
  máme radi vaši kavárnu kde je vždy velmi příjemné posezení, její nabídku i kvalitní kávu. Jsme pravidelnými hosty, minimálně 2-3 týdně si zajdeme na kávu a většinou nezůstane jen u ní.
  Přesto máme jednu připomínku ke zlepšení. Zaznamenali jsme, že kvalita připraveného capuccina, je bohužel velmi rozdílna a to podle momentální obsluhy u kávovaru.
  Skutečně špičkovou kávu umí například vyšší slečna, která by měla v přípravě proškolit obsluhu, která byla v kavárně dnes odpoledne, tj. v pátek 3.11. odpoledne kolem 15.45 hod.
  Capuccino bylo dnes opět naprosto nevýrazné, chuť kávy zanikala v dominantní mléčné chuti. Stalo se nám to již několikrát a asi bychom si již napříště prvně zjistili, kdo právě vaří kávu. V případě dnešní sestavy, bychom( ač neradi) raději zašli již na kávu jinam.
  Věříme, že do budoucna nebude kvalita capuccina odvislá od momentální obsluhy kávovaru.
  S pozdravem
  Pavel Nový
  Žďár nad Sázavou

 2. Dobrý den.
  Váš aktuální program na tomto webu až tak aktuální není, když zde 24.12. uvádíte program září-listopad.
  Snažil jsem se tu také zjistit otvírací dobu o Vánocích – marně.
  Děkuji za odpověď, K. Zelený

 3. Sushi raut s Tomem
  Již jsme na sushi rautu u Vás byli asi 4x a byli jsme velmi spokojeni.
  Co jsme ale zažili 29.9. (na posledním sushi rautu s Tomem) se nám krajně nelíbilo.
  Zaskočilo nás malé množství sushi s krevetami a lososem a množství sushi celkově, jenž nestačilo ani pro čtvrtku osazenstva v restauraci.
  Nigiri sushi aby pohledal.
  Venku na terase seděli hosté, kteří očividně nepatřili k rautu (nejspíš „něčí“ známí), kteří měli na stole plný tác sushi s lososem a krevetami.
  Což by nám bylo ukradeno, kdyby na rautu v restauraci nebylo k mání pouze maki sushi-rolky s avokádem nebo zázvor.
  Později k večeru, kdy už někteří hosté po víc jak 30ti minutách nehodlali čekat u prázdného stolu a odešli, donesla obsluha ještě tác s nigiri sushi-krevety, máslovky a chobotnice (konečně).
  Jenže jak se ocitlo výše zmiňované jídlo na stole na baru, jedna z dotyčné obsluhy si nevalnou část osvojila (schovala pod bar).
  Musím jízlivě poznamenat, že „sushi“ – rýži se zeleninou a zázvorem si můžeme udělat doma podstatně levněji a ne za 390,-Kč na osobu.
  Sice jsme hladoví neodcházeli (polévka nás zasytila :)), ale spokojeni jsme nebyli.
  PS:
  polévka byla výborná
  Obsluha na jedničku

 4. Dobrý den. Kdy je Vaše kavárna nekuřačka? Velice se mi u vás libi,ale to zakouřene prostředí me i me pratele odrazuje. Díky za informaci.

 5. Zdravíme, byli jsme u vás poprvé minulý týden a mooooccc se nám u vás líbilo,,,,,prostředí,nabídka i personál je nadmíru úžasný,můžete být ledaskomu dobrým příkladem (škoda jen,že to máme k vám přes 80 km),ale rádi se budeme vracet na různé vámi nabízené akce…ps: a vaše piňa koláda !!! uáááá!!! :-D

 6. Dobrý den, Vaše nabídka, akce a vše ostatní co nabízíte je výborné, nápadité. Jste nejlepší ve Žďáře. Jen jediné nás mrzí. Velká vstřícnost kuřákům. Je jen velmi málo akcí při kterých se u Vás nekouří. Co třeba alespoň zavést pár nekuřáckých dnů v měsíci? Nestálo by to za zkoušku? Zdraví Eva a Jiří Horovi.

  • Dobrý den,
   děkujeme Vám za pochvalu a za to, že se Vám u nás líbí. Co se týká kouření, chápeme, že pro nekuřáky či děti je pobyt v zakouřeném prostředí téměř nesnesitelný. Řešíme tento problém již delší dobu, nainstalovali jsme odsávání a větrání, ale kolikrát to nestačí a určitě se tímto problémem zabýváme i nadále. Vnitřně doufáme, že se kouření v uzavřeném prostoru zakáže a problém bude vyřešen.
   O vašem nápadu však budeme přemýšlet a těšíme se, že nás opět navštívíte, pokud ne však teď v zimě, tak určitě na jaře na venkovní zahrádce anebo i uvnitř. Bude větší teplo, bude se více větrat a kouř nebude tak zatěžující!! :-)
   Snad vás alespoň potěší nová jarní nabídka a spousty kulturních a gastronomických akcí.
   Zdraví Vás Café u tety Hany!

 7. Dobrý den, rád bych se zeptal kdy u Vás bude opět Sushi raut?
  Předem děkuji za odpověď …
  S pozdravem Procházka

  • Dobrý den,
   Sushi raut určitě plánujeme, ale počítejte spíše po novém roce. Na prosinec bude i tak dost akcí a dobrého jídla u každého doma, tak dáme asi „odtučňovák“ až v lednu nebo déle. Každopádně sledujte program buď tady na webu, nebo na facebooku či v kavárně u dobré kávičky :-).
   Budeme se těšit!!
   S pozdravem
   Café u tety Hany

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.