ONDRA FENCL – valentýnský koncert live!


ONDRA FENCL – valentýnský koncert „live“!
14.2. od 20:00 hod
Skvělý koncert pro všechny zamilované i těm, na které láska teprve čeká!!
Vstupenky v předprodeji za 100 Kč na baru v Café.

Valentýnské menu po celý den:
– ty nejlepší dorty a minizákusky z naší nabídky
– rozlévaný sekt s jahodami
– fíky s parmskou šunkou a kozím sýrem
a mnoho dalšího obyčejného i neobyčejného!

Ondřej Fencl
Autorská tvorba pětatřicátníka Ondřeje Fencla, kterého znáte též od 5P Luboše Pospíšila, z nedávné sestavy Marsyas, z tria s Vladimírem Mertou a Janem Hrubým nebo ze Schodiště alias Nahoru po schodišti dolů bandu. V sólovém koncertním programu se jedná převážně o písničky z repertoáru Ondřejova folk-rockového Hromosvodu, ale v komornějším písničkářském podání. Na pódiu si protagonista vystačí se svým zpěvem, střídavě se doprovodí na klávesy a akustickou kytaru, výjimečně i na obojí zároveň… koncert bude ozvláštněn recitací poezie z Fenclovy zbrusu nové básnické sbírky Všetečky.

Písně:
https://youtu.be/i8HwRx-j4WY
https://youtu.be/hUG4UgIfKdM

Básně:
https://youtu.be/ry91IY_JJtc
https://www.youtube.com/watch?v=IZKVNCvvEXs&feature=youtu.be
ONDŘEJ FENCL
Klavírista, kytarista, zpěvák, textař a hudební publicista, přes dvacet let frontman folk-rockové skupiny Hromosvod, od roku 2007 kapelník, klávesista a manažer 5P Luboše Pospíšila a také kytarista a manažer Schodiště aneb dřívějšího Nahoru po schodišti dolů bandu. Od roku 2011 koncertně a manažersky spolupracuje s Vladimírem Mertou a Janem Hrubým, jako muzikant participoval rovněž na nedávném comebacku skupiny Marsyas. Vystudoval mediální studia a žurnalistiku na FSV UK, je hudebním publicistou (Lidové noviny, idnes…), píše také písňové texty (Lenka Dusilová, Olympic, L. Pospíšil…).

VŠETEČKY
Všetečky jsou výběrem z básniček zaznamenávaných v posledních patnácti letech do stále stejného tlačítkového hloupého mobilního telefonu… po cestách z koncertů, z mejdanů, v okouzlení jarní, letní, podzimní i zimní Prahou a hlavně Žižkovem, kde autor v letech 2009–2016 žil… a pod vlivem šťastných i méně šťastných milostných vzplanutí až k tomu nejšťastnějšímu.

 

 

Ondrej

Ondrej II.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Plugin by:aAM